Досягнення

Згідно річного оцінювання найвищого показника якості знань досягли учні:

3 – А кл. – класний керівник Поміркована Р.М., якість знань 66%

4 – А кл. – класний керівник Олійник Г.І., якість знань 68%

4 - Б кл. – класний керівник Притиченко Л.В., якість знань 75%

5 – А кл. – класний керівник  Гуменюк Н.М., якість знань 69 %

8 -Б кл. – класний керівник Корнійчук А.М., якість знань 54%

Переможницями і призерами ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад стали 19 учнів,які вибороли 24 призових місця (26 в попередньому році). Цих учнів підготували вчителі: Кухар С.В., Антоняк О.В., Веремій А.А., Вознюк Л.І.,  Гуменюк Н.М., Басараба Б.М., Назарчук Г.В.,

Кудіш М.М,Юртаєв В.Г.,  Корнійчук А.М., Остапчук Л.П., Тхоржевська Ю.Є. Учениця 10 класу Казмірчук Валентина посіла ІІ місце в ІІІ етапі ілімпіади з екології ( вч.Кухар С.В.)

4 учні школи посіли призові місця в міському етапі конкурсу знавців української мови  ім. П. Яцика:

Лукіянчук Ілля (5кл.) – ІІІ місце, Мариніч Максим (8кл.)  -ІІІ , Бистрик Олександра (9кл.) – ІІІ, Приймук Вікторія (10кл.) – ІІ ( вчителі Вознюк Л.І., Антоняк О.В., Веремій А.А.)

В міському етапі конкурсу ім. Т.ШевченкаМариніч Максим (8кл.) виборов І місце, Кухар Діана (8кл.) – ІІІ місце, Івашко Валерія(11кл.) ( вчитель Антоняк О.В.)

Учениця 5-Б класу  Юртаєва Софія виборола І місце в обласному етапі конкурсу  «Юний дослідник»( номінація « Тварини і я», вч.Кухар С.В.), Кухар Діана (8кл.) посіла ІІ місце в обласному етапі науково-практичної конференції « Здоров’я – найвища цінність» (вч.Кухар С.В.).

1.  Про підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти "Край, в якому я живу"