Дев'ять років шкільних проминуло. Я на зустріч із юністю йду…

Дата: 09.06.2021 06:45

Сьогодні в нашій школі свято. Його немає в календарі, але надходить день, коли треба перейти межу – з дитинства в юність. Нині девятикласники отримали свій перший документ про освіту.

Вручення свідоцтв про базову середню освіту пройшло урочисто і по-сімейному затишно. Випускників 9-их класів та їхніх батьків привітав директор школи О.С. Марчук.

Ось і промайнули 9 років, вони були сповнені переживань, успіхів, поразок. Та школярі подолали всі труднощі й отримали свої перші в житті документи про освіту.

Дехто з випускників, обравши самостійний шлях, вирушить  у доросле життя, буде навчатися в коледжах та ліцеях, а хтось 1 вересня продовжить навчання в рідній школі.

Ми щиро вітаємо дев’ятикласників з отриманням свідоцтв й бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги й перемог, сили та витримки. Нехай знання, набуті в школі за роки навчання, стануть для них  основою для вибору подальшого життєвого шляху.