Щорічний звіт директора

Дата: 11.06.2021 08:30

10 червня 2021 року у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 м. Хмільника Вінницької області» відбулися загальні збори колективу, де присутні члени батьківського комітету, педагогічного колективу, громадськості заслухали звіт директора школи Марчука Олександра Сергійовича за 2020-2021 навчальний рік. На збори завітали 65 працівників школи, представників батьківського колективу та громадськості.

Олександр Сергійович у своїй доповіді охарактеризував основні показники навчально-виховної та адміністративно-господарської діяльності школи за минулий навчальний рік. Особливий акцент було зроблено на навчально-спортивних досягненнях учнів, що є результатом їхньої участі у численних олімпіадах, конкурсах та змаганнях як міського, так і обласного рівня. Також директором було окреслено основні засади розвитку навчального закладу у сучасних реаліях побудови Нової української школи. Присутні схвально оцінили діяльність керівника закладу, усього педагогічного колективу, За підсумками таємного голосування здобутки Марчука Олександра Сергійовича на посаді директора школи визнано як значні та успішні. Представники педагогічного та батьківського колективів відзначили високий професіоналізм та самовідданість у роботі директора й побажали йому подальших досягнень, нових успіхів і творчого натхнення.