4 червня - День пам'яті дітей, загиблих унаслідок збройної агресії Російської Федерації

Дата: 04.06.2021 15:13

Відтепер 4 червня Україна відзначатиме День вшанування пам'яті дітей, які загинули під час збройної агресії РФ.

За відповідну постанову №5343 про вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України, на засіданні Верховної Ради 1 червня 2021р. проголосували 308 народних депутатів.

З  2014 року внаслідок агресії РФ на території різних областей, зокрема Донецької та Луганської, загинули понад 240 дітей, ще 56 пропали безвісти, отримали поранення і травми, за даними різних джерел, від 167 до понад 500 малолітніх громадян України. Майже 400 тис дітей досі ходять до шкіл, які знаходяться неподалік від лінії розмежування.

Вшануймо пам'ять тих, чиє дитинство обірвала війна!