Увага! Наркотики вбивають!

Наркоманія – це хвороба, яка виникає у разі систематичного вживання наркотичних речовин та виявляється психічною і фізичною залежністю від них.

Наркотики стійко влаштовуються  в метаболічні процеси організму, глибоко порушують нормальну мозкову діяльність, стрімко руйнують організм людини  та ведуть до передчасної смерті.

Неминучими супутниками наркоманії є СНІД, вірусні гепатити В, С і інші, небезпечні для життя, хвороби.

Схильність до вживання наркотиків виявляється у молодому і навіть у дитячому віці. Більшість дітей не вживають наркотики, однак дитина може зустрітися з ними кожного дня.

Як Ви можете розпізнати ознаки наркоманії у Ваших дітей?

Зверніть увагу на несподівані зміни в поведінці підлітка:

Вас має насторожити:

Шановні батьки!

Щоб запобігти лиху, будьте пильними. Створіть у своїй сім’ї атмосферу любові, довіри і безпеки, виробляйте чіткі та справедливі правила спільного життя, виконуйте обіцянки, цікавтеся турботами і проблемами дитини, її внутрішнім світом. Розвивайте в дитині навички самостійного прийняття рішень, ініціативу, власний погляд на події. Краще, щоб Ваша дитина був ведучим, а не веденим. Вчіть дитину бачити і розуміти красу навколишнього світу, вчіть отримувати задоволення в повсякденному житті (від природи, хорошої книги, спілкування з цікавими людьми)