Інклюзивна освіта

Інклюзивна форма навчання запроваджена у школі з 2014-2015 навчального року.    Інклюзивне навчання у 2019-2020н.р. організоване відповідно до Порядку організації інклюзивного навчання затвердженого постановою КБУ від 15.08.2011р. №872 зі змінами внесеними постановою КБУ від 09.08.2016р. №8/56, згідно наказу по школі від 04.09.2019р. №98. Інклюзивна форма навчання  організована для 4-х учнів: Цюпенко Ангеліни (7-Акл.), Зінов’євої Катерини (6-Акл.), Костюка Івана (3-Б), Гуцалюка Марка (1-Б кл.). Асистентом вчителя у 6-А класі було призначено Кулак Т.О., у 7- А класі Сергієнко Ю.О., у 3-Б класі Юртаєву В.Г., у 1-Б класі Поліщук Р.О.

У 2017-2018 н.р. у школі було створено ресурсну кімнату. Вона має належне матеріально-технічно забезпечення. У кімнаті є відповідні меблі, телевізор, ноутбук, принтер, планшет, ігрове та дидактично-розвивальне обладнання, необхідні для створення умов для психологічного розвантаження та розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Пандус біля входу в шкільне приміщення є, проте він не відповідає сучасним санітарним нормам. Неодноразово розроблялись проекти для участі у конкурсах по його встановленню. Зокрема було взято участь в міському конкурсі « Бюджет-участі».

Наказ про підсумки роботи з учнями інклюзивної форми освіти