Переможці олімпіад та конкурсів

Учні ліцею №2 посіли призові місця в обласних олімпіадах і конкурсах:

Кіндрат Ілля (учень 8-А класу) – ІІІ місце в 3 етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з історії (учитель Марчук О.С.);

Попович Олександра (учениця 9-Б класу) – ІІІ місце в з етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з біології  (учителька Кухар С.В.);   І місце в ІІ-му Регіональному Конкурсі есе англійською мовою «Vinnytsia Thinks  English» у номінації «Every generation is different in important way/ How is your generation different from your parents` one?»  (Наше покоління істотно відрізняється. Чим ваше покоління відрізняється від покоління батьків.) (учителька Шипота Є.В.)

Вітаємо наших призерів і їхніх наставників , бажаємо й надалі успіхів та перемог.

Ми пишаємося вами!