Пізнавально-розважальна програма "Масниця йде, весну веде!"

Дата: 13.03.2024 06:40

В Україні святкують Масницю з давніх-давен. Це свято проводів зими та зустрічі з весною, символом якого є смачні млинці та вареники. Сьогодні, звичайно, це свято набуло дещо іншого змісту, проте не стало менш цікавим, веселим і улюбленим для українців. 11 та 12 березня 2024 року в нашому ліцеї відбулося невелике дійство з нагоди Масляної. Учні початкових класів дізналися про походження, звичаї та традиції свята. А ще стали учасниками розваг та конкурсів, які організувала та провела педагог-організатор Мішарьова Т.А.. Актив учнівського парламенту "ПЕРСПЕКТИВА" активно долучилися до проведення розважальної програми.