Акція "Ворогам - кришка"

Дата: 23.04.2024 07:05

Учні ліцею № 2 м. Хмільника вже не вперше долучилися до акції по збору пластикових кришечок. Маленькі справи можуть теж робити нашу Перемогу ближчою.

Кожен міг принести кришечки (чисті) від харчових продуктів, таких як вода, сік, йогурт, олія, оцет, кефір, майонез, кетчуп, соуси, згущене молоко тощо. Завдяки зусиллям учнів було зібрано і відправлено велику партію. Звичайно, декому може здатися, що збір кришок — незначна справа, та коли об’єднується велика кількість людей, це стає потужним засобом допомоги та підтримки. Тішимося, що і ми зробили свій внесок у боротьбу з ворогом, адже кожна маленька кришечка складається у велику допомогу. До слова, наразі за вилучені кошти від переробки кришечок, зібраних по всій Україні, вже придбали 41 дрон.