Виховна година "Сміх подовжує життя"

Дата: 09.04.2024 07:16

Кожна людина в своєму житті  має безліч справ, які здійснюються завдяки різним емоціям: задоволення, бадьорості, чуйності, співпереживання, впевненості.

Одним із важливих аспектів успішної, щасливої, впевненої особистості – є та людина, у якої на обличчі з′являється посмішка, а в душі добро. До Дня сміху у 8-Б класі класний керівник Кудіш Марія Миколаївна провела виховну годину "Сміх подовжує життя", метою якої  було:  розвивати у дітей почуття гумору і навичок колективної роботи, сприяти формуванню позитивного морального клімату в колективі, виховувати  в учнів культуру поведінки, толерантність, високі моральні якості людини, серйозне ставлення до свого здоров’я.