Фестиваль здоров'я "Веселі старти"

Дата: 09.04.2024 07:31

В ліцеї № 2 м. Хмільника відбувся фестиваль «Веселі старти» серед учнів 3-4 класів під гаслом «Здорові діти – здорова нація». Змагання провів вчитель фізичної культури, Вознюк Олександр Сергійович у четвер, 04 квітня 2024 року.

За першість змагалися 4 команди (3-А, 3-Б, 4-А та 4-Б класи). Такі змагання проводилися вперше і для більшості дітей це – перші змагання. Дітки змагалися в п’яти естафетах. Головна мета змагань - залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя,  формування патріотичних почуттів покоління, що підростає, які засновані на почутті відповідальності та гідності за свою команду. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку. Змагання пройшли у спортивній атмосфері, юні спортсмени завзято боролися за перемогу у кожній естафеті, продемонструвавши спортивну майстерність та справжню волю до перемоги. За результатами змагань перемогла дружба. Усі команди, учасники фестивалю були нагороджені призами та грамотами.