Тиждень здоров'я

Дата: 11.04.2024 07:31

З 01 по 05 квітня 2024 року в ліцеї № 2 м. Хмільника проходив Тиждень здоров'я. Розпочався тиждень лінійкою, яку провів заступник директора з виховної роботи, Захаров О.В. та учні-представники учнівського парламенту "Перспектива". На лінійці здобувачів освіти ознайомили з планом проведення тематичного тижня та розповіли про чинники здорового способу життя, закликали всіх вчитися бути здоровими та берегти своє життя.

Класні керівники 1 – 11 класів також долучилися до Тижня здоров'я провівши такі заходи: класна година в 7-Б класі "Шкідлива п'ятірка, корисна десятка" (класний керівник Голембівська Л.Р.), бесіда в 4-А класі "Харчування і здоровʼя" (класний керівник Притиченко Л.В.), година спілкування в 10 класі "Шкідливі звички чи життя в своє задоволення" (класний керівник Остапчук Л.П.), уявна гра-подорож в 2-А і 2-Б класах "До країни здоров'я" (класні керівники Корнієнко Т.Д., Нечипорук С.В.), гра в 1-А класі "Шкідливі та корисні звички" (класний керівник Закернична Л.С.), виховна година в 1-Б класі "Здоровому все здорово" (класний керівник Куберська А.О.), бесіда в 6-Б класі "Я буду здоровий" (класний керівник Босак О.В.), година спілкування в 9-А класі "Здоров'я мати - вік біди не знати" (класний керівник Гуменюк Н.М.), виховна година в 3-А класі "Здоров'я - найдорожчий скарб" (класний керівник Поміркована Р.М.) , бесіда у 8-А класі  «Корисна та шкідлива їжа» (класний керівник Тхоржевська Ю.Є.), бесіда в 11 класі "Соціальна складова здоров’я" (класний керівник Пасека С.І.), виховна година у 6-А класі з відпрацюванням практичних навичок «Чисте довкілля - здорова нація» (класний керівник Кухар С.В.), гра-вікторина в 9-Б класі "Ми за здоровий спосіб життя" (класний керівник Юртаєв В.Г.). Проведенню Тижня здоров'я сприяла і матінка – природа. То ж педагогом організатором, Мішарьовою Т.А. було організовано "Рухливі перерви" на подвір'ї нашого ліцею. В бібліотеці ліцею для здобувачів освіти 3-Б класу пройшов урок-презентація "Здоров'я - скарб людини". Учні жваво обговорювали як вони розуміють це гасло. І як виявилось у кожної дитини своє розуміння певної теми. Урок і інформаційно-ілюстративну виставку "Здорові діти - здорова нація" підготувала бібліотекар Брацюк Л.П.. Формування в учнів здорового способу життя є одним із напрямків роботи нашого закладу освіти до реалізації якого залучилися всі учасники освітнього процесу. Проведення Тижня здоров'я допоміг формуванню та розвиненню в учнів дбайливого ставлення до свого здоров'я.