Тиждень Довкілля

Дата: 22.04.2024 07:37

З 15 по 19 квітня в нашому ліцеї відбувся ряд заходів, присвячених Тижню Довкілля. На класних годинах класні керівники разом зі своїми учнями розмовляли про способи допомоги нашій планеті:

6-Б клас - екологічна вікторина "Знай, люби, бережи" (класний керівник Босак О.В.), 10 клас - еко-марафон «Земля - наш дім» (класний керівник Остапчук Л.П.), 1-Б клас - бесіда "Збережемо довкілля чистим" (класний керівник Куберська А.О.), 4-А клас - конкурс малюнків «Земля- наш спільний дім» (класний керівник Притиченко Л.В.), 2-А клас - виховна година "Ми любимо свою планету" (класний керівник Корнієнко Т.Д.), 1-А клас - колаж "Матінка - Земля" (класний керівник Закернична Л.С.), 3-А клас - година спілкування "Моє довкілля - моє майбутнє" (класний керівник Поміркована Р.М.), 5-А клас - вікторина "ДОВКІЛЛЯ: ФАКТ ЧИ МІФ" (класний керівник Вознюк Л.І.), 5-Б клас - виховна година "Ми  - за довкілля!" (класний керівник Гусь О.П.). Вчитель біології та екології, Кухар С.В. провела в 9-А класі семінар-практикум «Екологічна ситуація в Україні та світі: шляхи вирішення екологічних проблем». Учні 11 класу взяли участь в еко- вікторині "Майбутнє довкілля в наших руках", яку підготувала та провела вчителька географії, Гуменюк Н.М.. Саме бути патріотами та вірними синами рідної України, відповідально ставитися до всього живого на цій планеті закликали учнів під час заходів наші педагоги.