Всесвітній день авіації та космонавтики

Дата: 20.04.2024 07:41

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, це свято присвячене першому польоту людини в космос. Всі заходи, приурочені до цього свята, мали на меті ознайомити учнів з історією космонавтики, її творцями, розкрити роль українських вчених у розвитку космонавтики.

Всесвітнього дня авіації та космонавтики в ліцеї № 2 м. Хмільника були проведені різноманітні заходи:  виготовлення аплікацій, малюнків на тему «Космос очима дітей», тематичні години спілкування, бесіди: 6-Б клас (класний керівник Босак О.В.), 8-А клас (класний керівник Тхоржевська Ю.Є.), 2-Б клас - виховна година "Україна космічна держава" (класний керівник Нечипорук С.В.), 2-А клас (класний керівник Корнієнко Т.Д.), 4-А клас (класний керівник Притиченко Л.В.),  1 - А клас - виховна година "День космонавтики" (класний керівник Закернична Л.С.), 1-Б клас (класний керівник Куберська А.О.), 3-А клас (класний керівник Поміркована Р.М.), 9-А клас - інформаційна година "Україна - космічна держава" (класний керівник Гуменюк Н.М.) , 4-Б клас - виховна година «Природа космосу» (класний керівник Олійник Г.І.), 5-А клас - година спілкування "КОСМІЧНІ ПРИГОДИ" (класний керівник Вознюк Л.І.). Цього дня учні нашого ліцею мали змогу зробити світлини біля фотозони «Всесвіт нам бентежить мрії», яку створила вчитель фізики та астрономії, Остапчук Людмила Петрівна. Учні активно брали участь у заходах, поповнювали свої знання з космонавтики.