«Прощавай, Букварику!»

Дата: 02.05.2024 07:54

Квітень в нашому ліцеї відзначився чарівним дійством «Прощавай, Букварику!». Учасниками цього незабутнього свята стали учні 1-А класу - класний керівник Закернична Людмила Степанівна і 1-Б класу - класний керівник Куберська Алла Олександрівна. Всі учні успішно оволоділи навичками читання та письма. Про що і звітували на святі.

Діти гралися, співали, танцювали, декламували вірші, вітаючи головного героя – Букварика. Проводити свято першокласникам допомагали педагог-організатор Мішарьова Тетяна Анатоліївна та учні 4-Б, 5-Б класів. Були присутні шановні гості: батьки, бабусі і дідусі учнів. Першокласники закінчили вивчати першу і найважливішу у своєму житті книгу – Буквар. Тому на святі вони були дуже горді та поважні. Як дзвіночки лунали вірші та пісні дітей, учні заходилися у запальному таночку. Вся ліцейна родина пишається здобутками наших першокласників і бажає їм надалі розвивати свої таланти та здібності. Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним!