Виставка до свята Великдень

Дата: 06.05.2024 08:18

Є багато свят, які люблять зустрічати українці, але одним з головних є весняне свято – Великдень. Великдень – найбільше християнське свято. Цей день має ще одну назву – Пасха. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. З 01 травня в ліцеї № 2 м. Хмільника експонується виставка учнівських робіт «Великдень всіх нас на гостини просить». Вчителька трудового навчання та образотворчого мистецтва Кудіш Марія Миколаївна разом з ученицями старших класів створили Великодні вироби. Виставка підготовлена з метою формування в дітей любові до традицій свого краю, толерантності, активізації патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації національних свят, розвивання творчих здібностей.