Конкурс проєктів DIY Earth Day

Дата: 06.05.2024 08:25

22 квітня щорічно відзначають День Землі – міжнародне свято, присвячене збереженню нашої планети. Цей день слугує нагадуванням про те, що ми повинні дбати про довкілля та жити в гармонії з природою. З 21 березня по 17 квітня 2024 року проходив конкурс проєктів DIY Earth Day видавництва MM Publications в Україні та компанії «Лінгвіст» для учнів 10 – 11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл. Upcycling – це новий тренд серед свідомих активних людей, які все частіше замислюються над питанням як перетворити старі або непотрібні речі на нові, функціональні вироби. Учениці 11 класу ліцею № 2 м. Хмільника, Попович Олександра та Луценко Альбіна взяли активну участь у конкурсі, презентувавши власні Upcycling Projects.