Вітаємо команду нашого ліцею з перемогою у змаганнях з легкої атлетики за програмою Гімназіади.

Дата: 06.05.2024 08:42

Юні спортсмени ліцею № 2 м. Хмільника проявили високий рівень підготовки, завдяки чому вибороли І місце у змаганнях з легкої атлетики за програмою Гімназіади серед учнів/учениць закладів загальної середньої освіти Хмільницької міської ради у 2023-2024 навчальному році. Учасники команди: Загребельний Артур, Дмитрюк Богдан, Мороз Андрій, Король Роман, Лукіянчук Ілля, Соколовська Алла, Баліцька Анастасія, Замула Надія, Космінська Марія, Григорак Анастасія. Бажаємо команді подальших перемог. Нехай ваші зусилля та відданість принесуть багато досягнень. Ми віримо у вас!