22 квітня Міжнародний День Матері-Землі

Дата: 25.04.2024 09:14

Турбота про нашу планету - важлива місія, яку активно пропагують учасники еко-руху по всьому світу. Вплив людини на навколишнє середовище настільки згубний, що в останні десятиліття ризик екологічної катастрофи збільшився в рази. Щорічно свято відзначається 22 квітня, а дата обрана не просто так. Відомо, що в 1969 році в Каліфорнії стався витік нафти і кілька мільйонів рідини опинилися в океані.

В результаті величезна кількість представників морської фауни загинули, а сама катастрофа помітно вплинула на економіку США. З нагоди цього свята здобувачі освіти нашого ліцею взяли участь в конкурсі малюнків серед закладів освіти нашої громади "Вплив зміни клімату на природу". Свої творчі доробки презентували: Ревізор Катерина - учениця 5-Б класу, Васильківська Марія - учениця 6-Б класу, Франчук Софія - учениця 6-А класу, Томашук Юлія - учениця 6-Б класу, Мальована Вероніка - учениця 5-А класу.