Навчатися дистанційно: учні та вчителі школи №2 здобувають новий досвід

Дата: 15.06.2020 15:08

Дистанційне навчання в школах – це  новий досвід для вчителів та учнів. Під час карантину в педагогів з’явилося широке поле діяльності. Кожен учитель сам обирав доступну дітям і батькам форму проведення дистанційних занять. Чимало педагогів втілював його за допомогою груп у Viber, куди скидав завдання, хтось ішов шляхом відеоконференцій через Skype, дехто обрав різні ресурси для дистанційного навчання, на кшталт Google classroom, Classtime.  Але існували й певні  проблеми:  якість інтернету, цифрові навички вчителя,  технічні засоби  школярів. Та, попри все, учителі КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. №2»  опанували цей тип  навчання на відстані.

Адміністрація.