Конференція "Чорнобиль у призмі часу"

Дата: 01.05.2024 18:07

Гірким болем відгукується в українських серцях день 26 квітня 1986 року. Стогнала в цей день українська земля, плакала природа… Аварія на Чорнобильській АЕС стала важким уроком для всього людства. Щороку весь український народ вшановує пам’ять про тих, хто був причетний до ліквідації цієї аварії.

Повинно пам’ятати про це й молоде покоління. Тому традиційним стало в нашому ліцеї у цей день проводити заходи, які не дають забути про цю катастрофу. Вчителькою фізики Остапчук Л.П. була проведена  конференція для учнів 11 класу на тему «Чорнобиль у призмі часу». Під час проведення заходу ліцеїсти  мали можливість відтворити в пам’яті все те, що вони знали про цю трагічну подію та ще глибше дізнатися про аварію на ЧАЕС, її наслідки; задуматися над тим, наскільки страшною може бути екологічна катастрофа та поміркувати, що кожен із них може зробити, щоб у подальшому уникнути цього. В цей пам'ятний день вихованці нашого закладу також не забули вшанувати пам’ять про тих, хто віддав своє життя, ліквідовуючи аварію, тому учні 10 класу поклали квіти до пам’ятного знаку хмільничанам-ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.