Інтелектуально-розважальна гра "ХТО? ДЕ? КОЛИ?" до Дня народження ТАРАСА ШЕВЧЕНКА.

Дата: 12.03.2024 19:38

Протягом 7-11 березня 2024 року в нашому ліцеї відзначали «Шевченківські дні». У цьому році виповнюється 210 років від дня народження національного і світового генія, поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Світлий образ Великого Кобзаря - безсмертний, як і сам народ, що породив його. Напередодні відзначення 210-річниці з Дня народження Тараса Шевченка в нашому закладі освіти відбулася інтелектуально - розважальна гра «Хто ? Де ? Коли?» для учнів 9-А і 9-Б класів. Розважальну гру провела вчитель української мови і літератури, Вознюк Лариса Іванівна. Під час заходу учні поринули у дивовижний світ творчості Тараса Шевченка.