"Єднаймо душі словом Кобзаря"

Дата: 12.03.2024 19:44

Щороку, 9 березня, Україна та світ святкують день народження видатного поета, прозаїка, живописця та громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка.

Учні ліцею № 2 м. Хмільника (під керівництвом вчителя української мови і літератури, Голембівської Лесі Романівни) спільно із педагогами та учнями Хмільницької школи мистецтв також вшанували пам'ять великого Генія літературно-музичною композицією "Єднаймо душі словом Кобзаря". На святі вихованці нашого ліцею декламували вірші поета та розігрували інсценівки. А учні та тріо бандуристок Хмільницької школи мистецтв подарували глядачам чудові пісні на вірші Т. Г. Шевченка. Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.