Міжнародний день Землі

Дата: 26.03.2024 20:07

21 березня 2024 року ми відзначаємо Міжнародний день Землі. І це перше зі свят, яке покликане нагадати людям про необхідність піклуватися про наш загальний дім – планету, на якій ми живемо. Учні 6–А класу взяли участь у екологічній виховній годині “Земля наш спільний дім”, яку провела вчитель біології і екології Кухар Світлана Василівна.

Метою заходу було узагальнити та розширити знання дітей про екологічні проблеми людства, донести їм, що обов’язком кожної людини є охорона природи і персональна відповідальність за стан навколишнього середовища; розвивати естетичне сприймання навколишнього, любов, повагу, почуття відповідальності; виховувати шанобливе ставлення до природи, до планети Земля. Діти висловлювали особисті думки, щодо покращення екологічної ситуації на планеті Земля, розробили орієнтовний план заходів для збереження власного регіону, повторили елементарні правила безпечної поведінки в навколишньому середовищі.