22 березня - Всесвітній день водних ресурсів

Дата: 26.03.2024 20:10

Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. В цей день учні 8–А і 8-Б класів взяли участь у вікторині “Вода – джерело життя”, яку провела вчитель біології і екології Кухар Світлана Василівна.

Основною причиною святкування цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності учнів про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту. Діти пригадали основні водні артерії нашої держави, високе їх значення у міжнародному просторі та важливість збереження їх цілісності та неушкодженості.