Проведено пробне тестування...

Дата: 26.03.2024 20:12

22 березня в ліцеї № 2 м. Хмільника відбулася важлива подія - пробне тестування у форматі Національного Мультипредметного Тесту для учнів 11 класу. Атмосфера в закладі освіти того дня була напружена та наповнена очікуванням.

Вчителі предметники Шипота Є.В. (англійська мова), Пасека С.І. (інформатика), Гребельська Л.С. (математика), Тхоржевська Ю.Є., Марчук О.С. (історія України) приклали багато зусиль, щоб підготувати тестування, яке повністю відповідало критеріям НМТ. На іспиті учні вперше зіткнулися з завданнями, які були розроблені вчителями. Вони були перевірені на відповідність стандартам, для обʼєктивної оцінки знань та навичок у різних аспектах предметів. Все для того, щоб створити якомога більш точне відображення того, що може очікувати учнів на справжньому іспиті. Всі учасники - як учні, так і вчителі - розуміли важливість цього пробного тестування, як частину підготовки до майбутнього. Тому, незважаючи на напруженість моменту, в ліцеї панувала атмосфера рішучості та робочого настрою. Учні, які підготувалися і старанно працювали протягом року, демонстрували впевненість у собі та своїх знаннях. В той же час, були й ті, хто переживав і сумнівався у своїх можливостях. Але кожен із них робив все можливе, щоб впоратися з випробуванням і показати найкращі результати. Тому зараз кожен має можливість працювати над своїми помилками. А у вчителів є можливість виявити і ліквідувати прогалини в знаннях учнів.