Тиждень профілактики правопорушень

Дата: 26.03.2024 20:15

З метою підвищення рівня профілактики правопорушень та злочинів серед учнів, усунення причин і умов, що сприяють їх вчиненню в ліцеї № 2 м. Хмільника з 18 по 22 березня 2024 року пройшов  Тиждень профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю серед дітей.

Протягом тижня були проведені такі заходи: виготовлення фотоколажу "Кожна дитина має право та обов'язок" в 2-А і  2-Б класах (класні керівники Корнієнко Т.Д., Нечипорук С.В.), урок-гра "Моє чесне слово" в 1-А і 1-Б класах (класні керівники Закернична Л.С., Куберська А.О.), учні 8-Б, 7-А, 7-Б і 5-Б класів мали зустріч із Загребельним Вадимом Івановичем - старшим інспектором ювенальної превенції сектору превенції Хмільницького районного ВП ГУНП України у Вінницькій області, також була організована зустріч учнів 9-А, 9-Б, 11 класів з Криницьким Володимиром Володимировичом - головним спеціалістом служби у справах дітей Хмільницької міської ради, виховна година "Що є злочином?" в 3-А і 3-Б класах (класні керівники Поміркована Р.М., Поліщук Н.Г.), година спілкування "Знай свої права та обов'язки" в 4-А і 4-Б класах (класні керівники Притиченко Л.В., Олійник Г.І.), виховна година «Не переступи межу. Кримінальна і адміністративна відповідальність неповнолітніх», бліц-турнір «Ти і закон» в 10 класі (класний керівник Остапчук Л.П.), година спілкування "Правопорушення та їх наслідки" в 6-Б класі (класний керівник Босак О.В.), виховна година "Діти-злочин-кара" в 5-Б класі (класний керівник Гусь О.П.), бесіда "Наркоманія і токсикологія, їх вплив на злочинність" в 9-А класі (класний керівник Гуменюк Н.М.), круглий стіл "Особливості адміністративної і кримінальної відповідальності неповнолітніх" в 11 класі (класний керівник Пасека С.І., практичний психолог Король С.В.), зустріч учнів 8-А, 8-Б класів з Мариніч Ганною Вікторівною -начальником відділу Хмільницького бюро правової допомоги.