Всесвіт нам бентежить мрії

Дата: 16.04.2024 21:48

День авіації та космонавтики відзначають 12 квітня в усьому світі. На думку науковців, космічний потенціал України надзвичайно високий. 12 квітня 1961 року людина здійснила перший політ у космос. Відтоді щороку у цей день відзначають Міжнародний день космонавтики.

Вчитель фізики та астрономії, Остапчук Людмила Петрівна разом з учнями 10 класу організувала та провела виховний захід "Всесвіт нам бентежить мрії". Під час заходу учні переглядали цікаві відео та презентації про перші тварини в космосі, українських космонавтів, перші космічні станції, що опустилися на Місяць, перших людей на Місяці, найбільші до Землі зірки. Учні 10 класу привернули увагу присутніх чудовими розповідями про планети Сонячної системи, загадками, яких так багато в астрономії. Таємниць у Всесвіті ще так багато, відкривайте їх, друзі!