Пам'ятаємо героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата, 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

15:28 05.02.2024

Голокост – голоси минулого

26 січня 2024 року відбулась година пам’яті "Голокост – голоси минулого" у Центрі активності громадян Хмільницької міської територіальної громади для учнів 9-Б класу нашого ліцею. Захід був приурочений до Дня вшанування жертв Голокосту.

14:42 04.02.2024

Інформаційно-ілюстративна виставка "Голокост - шрам на серці людства".

27 січня 2024 року Україна вшановувала пам'ять жертв Голокосту. Напередодні цього пям'ятного дня, бібліотекарем нашого ліцею, Брацюк Любов Петрівною було створено інформаційно-ілюстративну виставку "Голокост - шрам на серці людства". Серед активних відвідувачів виставки були учні 10 класу (класний керівник Остапчук Л.П.).

14:41 04.02.2024

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Щорічно 27 січня міжнародна спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту. До цієї спільноти приєдналися учні та педагоги нашого ліцею. 26 січня в актовій залі, учасниками учнівського парламенту "Перспектива" (керівник педагог-організатор Мішарьова Т.А.) була проведена лінійка пам'яті, на якій вшанували невинно вбитих і закатованих людей.

14:37 04.02.2024

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ У СПОРТИВНИХ ЗМАГАННЯХ

Щиро вітаємо команди нашого ліцею із зайнятими ІІ місцем у змаганнях з баскетболу 3Х3 та ІІІ місцем у змаганнях з волейболу серед юнаків за програмою Гімназіади ЗЗСО Хмільницької міської ради у 2023-2024 навчальному році. Вітаємо із здобутком учнів та їх тренерів, вчителів фізичної культури ліцею, Вознюка Олександра Сергійовича, Слободянюка Миколу Трифоновича ті Гунствіну Олену Анатоліївну. Пишаємось нашими спортсменами та бажаємо перемог у наступних змаганнях!

16:15 29.01.2024

На скрижалях нашої історії написано особливу дату – День Соборності України.

22 січня учні ліцею №2 створили живий ланцюг (у вишиванках, з українськими прапорами), символізуючи об’єднання українських земель і державну єдність; провели «Телеміст Єднання» з учнями Львова і Краматорська.

16:12 29.01.2024

Бібліотечні заходи до Дня Соборності України

22 січня 2024 року Україна відзначала День Соборності. В цей день бібліотекарем нашого ліцею Брацюк Любов Петрівною було проведено вікторину "Знавці України" з учнями 8-А і 8-Б класів, створено інформаційно-ілюстративну виставку "Захід, Схід - одна країна, це Соборна Україна". Завдяки підібраному цікавому матеріалу учні знайомилися з подіями цього історичного дня.

16:10 29.01.2024

День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України та виховання у здобувачів освіти почуття патріотизму і гордості за свою державу в нашому ліцеї були проведені тематичні заходи. День 22 січня в нашому ліцеї був доволі насиченим. На великій перерві учні усіх класів, щоб підкреслити  значення  свята, одягнулися  у вишивані сорочки та створили «Живий ланцюг єднання», тримаючи в руках національні прапорці України.

15:38 29.01.2024

«У ДЕНЬ СВЯЩЕННИЙ ЗЛУКИ ВІЗЬМЕМОСЯ ЗА РУКИ»

19 січня, учні 9-А класу нашого ліцею, разом з вчителем історії, Тхоржевською Ю.Є. завітали до КЗ «Історичний музей м. Хмільник», де відвідали захід «У ДЕНЬ СВЯЩЕННИЙ ЗЛУКИ ВІЗЬМЕМОСЯ ЗА РУКИ", присвячений річниці Соборності України.

15:37 29.01.2024