На гостинах у "Життєвих обріїв"

12 лютого 2021р. вихованці гуртка "Юні журналісти" разом з керівником Чулюк Т.А. побували на гостинах у редакції газети "Життєві обрії".

17:51 12.02.2021

Ми – за безпечний Інтернет

9 лютого 2021 р. -  День безпечного Інтернету.  З метою популяризації більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів, привернення  уваги  до проблеми незагрозливої поведінки в Інтернеті, інформування  про ризики, на які можуть натрапити діти та підлітки в глобальній мережі в школі було організовано ряд заходів.

17:13 09.02.2021

Всесвітній день читання вголос

2010 р. по всьому світу стартувала традиція щорічно в першій декаді лютого проводити Всесвітній день читання книги вголос. Це день, присвячений силі грамотності та тієї радості, яка виникає, коли ми розповідаємо вголос історії в сім'ї, класі, серед друзів.

17:25 03.02.2021

У думці знову тліє бій у Крутах…

29 січня  – річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

19:57 28.01.2021

Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна

22 січня класний керівник 7-Б класу Остапчук Л.П. разом зі своїми вихованцями   провела онлайн-захід " Суверенній Україні - слава нині і повік", під час якого учні розказували вірші, переглядали відео, узяли участь  у вправі "Мікрофон", онайомилися з історичною довідкою про День Соборності України, обговорили значення слів «патріотизм» й «соборність». Не зважаючи на формат проведення, захід вийшов цікавим і змістовним. Насамкінець усі учасники виконали Гімн України.

16:53 22.01.2021

Нехай нерозмежованою залишиться навіки

22 січня 2021 року ми відзначаємо 102 річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки — однієї з ключових подій Української революції 1917–1921 років.

09:16 22.01.2021

Дистанційне навчання

З 11  січня в школі продовжується освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання, яке запроваджено відповідно до постанови КМУ про посилення протиепідемічних заходів на період з 8 по 24 січня 2021 року.

20:17 12.01.2021

Педагогічна рада

Відповідно до плану роботи  6 січня 2021 р. в навчальному закладі була проведена педагогічна рада.

19:34 10.01.2021

У новий рік з новими мріями

В останній день навчання, напередодні новорічно-різдвяних свят  учасники художньої самодіяльності під керівництвом Польонка Д.Ю. привітали працівників школи з прийдешнім 2021-им роком і побажали добробуту в домівках, любові та злагоди в сімействах, щастя, здоров’я й удачі.  А ще виконали колядку «Хай Ісус, мале дитя…».

19:50 30.12.2020

Подарували дітям радість на свята

Ось і настала така довгоочікувана всіма дітьми пора зимових свят. У повітрі вже витає атмосфера казки, оповита чарами, приємними несподіванками, запахом ялинки і мандаринів. А які ж свята без улюблених цукерок, печива чи шоколаду? Традиційно під Новий рік та Різдво учні шкіл і вихованці садочків м. Хмільника отримують подарунки від народного депутата України Юрчишина Петра Васильовича та міського голови Юрчишина Миколи Васильовича, які стали для малечі добрим Дідусем Морозом і щедрим Миколаєм.

12:37 25.12.2020