Флешмоб "White Card" в рамках національного проєкту "Єдина Україна" української федерації "Спорт заради розвитку"

#WhiteCard #УФСЗР #Спорт_заради_розвитку #sport_for_development #BeyondSport #peace #sport Здобувачі освіти 6-Б класу ліцею № 2 м. Хмільника, разом з педагогом-організатором, Мішарьовою Тетяною Анатоліївною доєдналися до флешмобу "White Card"🌫 в рамках національного проєкту "Єдина Україна" української федерації "Спорт заради розвитку" в знак єднання🤝 з міжнародною 🌍спільнотою та всією Україною🇺🇦, а також з метою усвідомлення унікальної здатності спорту⚽️🏓🥅🥊🤸‍♂️🏋️‍♀️🤽‍♀️ згуртовувати людей навколо ідей миру🕊, дружби👥 і розвитку🏆. Усе буде Україна!

07:34 09.04.2024

Фестиваль здоров'я "Веселі старти"

В ліцеї № 2 м. Хмільника відбувся фестиваль «Веселі старти» серед учнів 3-4 класів під гаслом «Здорові діти – здорова нація». Змагання провів вчитель фізичної культури, Вознюк Олександр Сергійович у четвер, 04 квітня 2024 року.

07:31 09.04.2024

Фізкультхвилинки "Доріжка здоров'я"

Протягом Тижня здоров'я (з 01 по 05 квітня) під керівництвом вчителя основ здоров'я, Юртаєва Володимира Георговича, учениці 9-Б класу Юртаєва Софія і Килимнюк Діана провели захоплюючі  фізкультхвилинки "Доріжка здоров'я" для учнів почакових класів.

07:28 09.04.2024

КОНКУРС МАЛЮНКІВ «Я ОБИРАЮ ЗДОРОВ’Я»

З 01 по 05 квітня 2024 року в ліцеї № 2 м. Хмільника проходив Тиждень здоров'я. З цієї нагоди вчитель образотворчого мистецтва, Кудіш Марія Миколаївна провела конкурс малюнків «Я обираю здоров’я», де учні 5-6 класів малювали своє бачення про здоровий спосіб життя.

07:26 09.04.2024

Знову перші: команда ліцею № 2 м. Хмільника здобуває перемогу у ІІІ етапі змагань з футзалу!

Вітаємо з перемогою команду нашого ліцею у ІІІ районному етапі Пліч-о-пліч всеукраїнської шкільної ліги з футзалу, що проходив 05 квітня 2024 року в м. Калинівка Вінницької області. Цей турнір дався хлопцям нелегко, але вони змогли зібрати всі сили в кулак та привезли додому перемогу! Молодці!!! Вітаємо тренера команди Вознюка Олександра Сергійовича з перемогою вихованців! Пишаємося нашими юними спортсменами і вчителем-тренером! Бажаємо нових досягнень і перемог!

07:25 09.04.2024

ІІ етап Вінницької обласної шкільної ліги з футзалу

Щиро вітаємо команду нашого ліцею із зайнятими І місцем у ІІ етапі Вінницької обласної шкільної ліги з футзалу серед юнаків 2012-2013 років народження закладів загальної середньої освіти Хмільницької міської ради. Вітаємо з перемогою юних футзалістів та їх тренера, вчителя фізичної культури ліцею, Вознюка Олександра Сергійовича. Пишаємось нашими спортсменами та бажаємо перемоги в ІІІ етапі змагань!

07:22 09.04.2024

Здобуток в обласному конкурсі солістів-вокалістів та читців "Зіркова мрія - 2024"

Вітаємо Рудик Яну, ученицю 11 класу ліцею № 2 м. Хмільника, яка за рішенням журі отримала диплом І ступеня в обласному конкурсі солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2024» в номінації «Вокал», показавши свої вміння і талант. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, постійно розвивати свої чудові таланти і невпинно рухатись до все нових і нових вершин.

07:21 09.04.2024

Виховна година "Сміх подовжує життя"

Кожна людина в своєму житті  має безліч справ, які здійснюються завдяки різним емоціям: задоволення, бадьорості, чуйності, співпереживання, впевненості.

07:16 09.04.2024

Анкетування «Корисні і шкідливі звички»

В ліцеї № 2 м. Хмільника з 01 по 05 квітня 2024 року проходив Тиждень здоров’я на тему: «Вести здоровий спосіб життя – це модно!». Психологинею Король Світланою Василівною було проведено анкетування «Корисні і шкідливі звички» з учнями 8-9 класів. Здобувачі освіти мали змогу анонімно дати правдиві відповіді про свої звички.

13:16 08.04.2024

Ранкова зарядка "Рух заради здоров'я"

З 1 по 5 квітня в ліцеї № 2 м. Хмільника проходив Тиждень здоров'я. Його основною метою була популяризація здорового способу життя та виховання в учнів інтересу до систематичних занять фізичною культурою. В рамках тижня для здобувачів освіти 1-6 класів були проведені ранкові зарядки. В організації та проведенні ранкових вправ активну участь взяли учні - представники учнівського парламенту "Перспектива".

13:02 08.04.2024