Вітаємо учнів нашого ліцею - переможців з легкоатлетичного кросу!

У відкритому чемпіонаті Хмільницької міської територіальної громади з легкоатлетичного кросу серед учнівської молоді наш ліцей здобув призові місця: учениця 8-А класу, Замула Надія виборола І місце (біг на 1000 м), учениця 7-Б класу, Космінська Марія посіла теж І місце (дівчата 2011-2013 років народження), а учениця 8-А класу, Баліцька Анастасія має в особистому заліку ІІ місце  (біг на 2000 м). Вітаємо наших переможців!!!

09:04 25.04.2024

Акція "Ворогам - кришка"

Учні ліцею № 2 м. Хмільника вже не вперше долучилися до акції по збору пластикових кришечок. Маленькі справи можуть теж робити нашу Перемогу ближчою.

07:05 23.04.2024

Прилад нічного бачення для випускника нашого ліцею

Наш ліцей активно долучився до збору коштів на прилад нічного бачення для 116 ОМБР, в якій служить наш випускник, старший сержант Дорох Олександр Леонідович. Учні, батьки, вчителі та працівники зібрали 14 тис. 716 грн..

06:05 23.04.2024

18 Квітня – Міжнародний День Пам’яток І Визначних Місць

Міжнародний день пам’яток і визначних місць відзначається щороку 18 квітня, починаючи з 1983 року після оголошення Центром культурної спадщини ЮНЕСКО. Девізом Міжнародного дня пам’яток та історичних місць стали слова:

07:39 22.04.2024

Тиждень Довкілля

З 15 по 19 квітня в нашому ліцеї відбувся ряд заходів, присвячених Тижню Довкілля. На класних годинах класні керівники разом зі своїми учнями розмовляли про способи допомоги нашій планеті:

07:37 22.04.2024

День відкритих дверей для майбутніх першокласників

20 квітня 2024 року в ліцеї № 2 м. Хмільника відбувся День відкритих дверей. Педколектив радо зустрів майбутніх першокласників та їх батьків. У ході зустрічі гості познайомилися з адміністрацією ліцею, майбутніми вчителями 1-х класів, Притиченко Людмилою Володимирівною і Олійник Галиною Іванівною. Ми презентували наш заклад освіти, закцентувавши увагу на досягненнях учнів та вчителів. Майбутні ліцеїсти відвідали перше заняття. Тепла, дружня атмосфера не залишила байдужими нікого з присутніх. До нових зустрічей!!!

07:31 22.04.2024

Всесвітній день авіації та космонавтики

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, це свято присвячене першому польоту людини в космос. Всі заходи, приурочені до цього свята, мали на меті ознайомити учнів з історією космонавтики, її творцями, розкрити роль українських вчених у розвитку космонавтики.

07:41 20.04.2024

Всесвіт нам бентежить мрії

День авіації та космонавтики відзначають 12 квітня в усьому світі. На думку науковців, космічний потенціал України надзвичайно високий. 12 квітня 1961 року людина здійснила перший політ у космос. Відтоді щороку у цей день відзначають Міжнародний день космонавтики.

21:48 16.04.2024

День відкритих дверей у ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти»

День відкритих дверей – одна із основних форм професійно-орієнтаційної роботи в закладах освіти. 04 квітня 2024 року колектив Хмільницького аграрного центру професійно-технічної освіти гостинно запросив до себе випускників нашого ліцею. Учні 9-х класів були присутні на зустрічі. Для гостей була проведена оглядова екскурсія територією аграрного центру. Вже по закінченню заходу учні жваво обговорювали між собою що найбільше їм сподобалось.

07:38 11.04.2024

Тиждень здоров'я

З 01 по 05 квітня 2024 року в ліцеї № 2 м. Хмільника проходив Тиждень здоров'я. Розпочався тиждень лінійкою, яку провів заступник директора з виховної роботи, Захаров О.В. та учні-представники учнівського парламенту "Перспектива". На лінійці здобувачів освіти ознайомили з планом проведення тематичного тижня та розповіли про чинники здорового способу життя, закликали всіх вчитися бути здоровими та берегти своє життя.

07:31 11.04.2024